SMCJ36AQ-13-F ESD 抑制器/TVS 二极管 1500W Transient Voltage Suppressor
品牌Diodes
产品型号SMCJ36AQ-13-F
产品ESD 抑制器/TVS 二极管 1500W Transient Voltage Suppressor
电话0755-29796190
内容
Diodes Incorporated
ESD 抑制器/TVS 二极管
 详细信息
SMCJ
TVS Diodes
30 kV
30 kV
Unidirectional
1 Channel
SMD/SMT
40 V
36 V
58.1 V
25.8 A
150 pF
SMC-2
5 W
- 55 C
+ 150 C
AEC-Q101
Reel
Diodes Incorporated
3000
TVS Diodes / ESD Suppression Diodes
3.5 V